Szatkownica cl30 bistro

Bezpowrotnie minęły czasy, kiedy szatkowanie kapusty np. w projekcie zakiszenia odbywało się przy pomocy noża. Następną wersję znacznie szybko ulepszoną stanowiła szatkownica ręczna. Już do poszatkowania znaczniejszej dawek kapusty wykorzystywana jest szatkownica do kapusty elektryczna. Jest to wyjątkowo uniwersalny przyrząd, którego ważną rolą jest szatkowanie kapusty, jednak po dokonaniu specjalnego wyposażenia może pełnić wyjątkowe role np. bronić się krajalnicą, czy tarką.

Szatkownica do kapusty elektryczna może odnaleźć zastosowanie zarówno w urzędach żywienia zbiorowego, restauracjach, jak i gospodarstwach domowych. Tym dużo, że z jakimś rokiem wzrasta świadomość społeczna dotycząca prawidłowego odżywiania. Coraz więcej kobiet określa się stosować dietę wegetariańską nie tylko z pobudek etycznych, ale również zdrowotnych. W dobie, kiedy spożywamy dużo warzyw oraz owoców konieczna jest podobna szatkownica. Zostało potwierdzone naukowo, że im koniec bogatszy, tym kosztuje się w nim kilka mięsa, a dobrze dobrych produktów, takich jak kapusta, i inne warzywa oraz produkty. Skutki te są duże w w ciąg witamin, jak witamina I, C, B. E. Jak więcej w błonnik, który przyspiesza przemianę materii, co przychodzi na zmniejszenie masy ciała, a to sprzyja odchudzaniu. Poza tym warzywa przylegają do tanio kalorycznych produktów żywnościowych, co oznacza, że nawet odchudzające się kobiety mogą pozwalać sobie na przyjęcie warzywnego posiłku do duża. Szatkownica pozwala w błyskawicznym tempie przygotować nawet duże zawartości tego warzywa np. w wypadku planowanego kiszenia kapusty. Taka maszyna zapewnia krajankę z kapusty bardzo ładnie, jednolicie wyglądającą, co stanowi idealną klasa produktu. Szatkownica do kapusty elektryczna przygotowana jest z metalowego korpusu, silnika, przekładni pasowej, która napędza wał. Na wale umieszczona jest tarcza robocza, jaka stanowi zaopatrzona w pięć noży o spiralnej krawędzi cięcia. To wszystko zapewnia stały, optymalny kąt cięcia. Nad tarczą położony jest kosz zasypowy. I pod tarczą umieszczona jest rynna, po której obniża się poszatkowana kapusta. Gra tym szatkownica daje się wysoką trwałością, gdyż wykonana jest w całości ze byliśmy nierdzewnej. Jest naturalna w kadrze także na dodatek można ją dostosować do indywidualnych potrzeb poprzez liczne dostępne wyposażenie dodatkowe.