Programy dla firm faktury

Oprogramowanie Enova należy do grupy ERP (Enterprise Resource Planning), czyli programów wspomagających zarządzaniem zasobami marki i przedsiębiorstwa. Jego producentem jest Soneta Sp. z o.o. Aplikacja ta wykonana istnieje w technologia modułowy. Wszystek spośród nich mówi za inny obszar działania firmy (fakturowanie, rozliczanie płac, zarządzanie kadrami, księgowość, sprzedaż, magazyn, windykacja itd.). Oprogramowanie można kupić u autoryzowanego partnera enova kraków.

Program Enova stanowi dużo wygodny. Współdziała doskonale z oprogramowaniem specjalistycznym i drugimi systemami operacyjnymi. Przeznaczony jest dla firm niskich i małych tworzących w innych branżach. Jego obsługa jest niesłychanie popularna dzięki przejrzystemu interfejsowi graficznemu. Niepotrzebne są to dodatkowe i eleganckie szkolenia spośród jego obsługi. Oprogramowanie Enova daje ofertę pozycji w komforcie. jest rozwiązaniem bezpiecznym i pewnym. W razie jakichkolwiek kłopotów spośród jego obsługą można umówić się z producentem lub autoryzowanym przedstawicielem, który odpowie na całe pytania. Dodatkowo umowa licencyjna zapewnia klientowi wstęp do "ostatniej linii telefonicznej" ze lekarzami (5 dni w tygodniu). Program Enova funkcjonuje na polskim rynku już od roku 2002 a w teraźniejszym czasie zyskał zaufanie ok. 6500 firmy i przedsiębiorstw. Został także wyróżniony nagrodą Innowacja Roku 2011 oraz Grand Prix CRM 2007. Sposób ten zalicza się z upływem czasu do potrzeb znanej instytucji. Jego rozbudowa nie wymaga jej reorganizacji, migracji informacjach oraz komunikacji bazy. Enova magazynuje bowiem określone przez cały czas bycia przedsiębiorstwa. Wymianie zależą tylko jedno elementy programu. Soneta stworzyła również specjalną wersję oprogramowania dla kancelarii doradztwa podatkowego i biur rachunkowych. Dzięki niej dopuszczalna jest obsługa klientów w kierunku księgowości w oparciu o ryczałt oraz księgi handlowe.