Program do fakturowania rzeczpospolita

Program do fakturowania umożliwia wystawianie innego typu dokumentów rozliczeniowych w porządek szybki, prosty i uporządkowany. Moduł Comarch ERP Optima Faktury jest mocno prosty w obsłudze. Dzięki niemu można wystawić teksty w pewnej walucie.

Aplikacja ta istnieje w cali zsynchronizowana z pozostałymi modułami systemu firmy Comarch. Informacje są aktualizowane w obrębie całości, co powoduje obsługę księgową prostą. Z opieki na funkcjonalność (opcje sprzedaży oraz kupna, internetowej wymiany dokumentów) moduł ten poziomowi zdecydowanie najlepszą ofertę na targu wśród skutków tego typu. Dodatkowe narzędzie którym jest Okno Sprzedaży Dedykowanej umożliwia zaprezentowanie wszystkich wiedzy i dokumentów dotyczących danego kontrahenta. Toż niezwykle korzystne rozwiązanie dla księgowych. Oprócz tego układ ten ma funkcję drukowania. Wszystko to kupuje, że sposób w poważnym stopniu ułatwia funkcjonowanie firmy czy przedsiębiorstwa i tworzy pracę przyjemniejszą. Program Comarch ERP Optima Faktury jest doskonały szczególnie dla małych oraz średnich firm, gdzie dział księgowy nie jest duży i ludziom niezbędna jest ochronę i odciążenie. Taką lokatę ma właśnie moduł faktury­ jako magazyn do rejestrowania i fakturowania ułatwia pracę ludziom i zmniejsza możliwość popełnienia błędu. Program umożliwia szybkie wystawianie faktur wraz spośród ich natychmiastową korektą też możliwością wydruku. Program do fakturowania Comarch ERP Optima Faktury zezwala na: wystawianie faktury sprzedażowych i zakupowych, fiskalizację dla pań fizycznych,obsługę wszystkich sprawa w złotówkach i walutach obcych, wystawianie dokumentów korygujących (korekty: ilości, danych, wartości -ceny, stawki VAT, rabat itd.), zakup i sprzedaż z wybraniem standardowych form płatności (przelew, kompensata, gotówka) jak więcej i owymi, wskazanymi przez użytkownika oprogramowania i prowadzenie rejestru usług i klientów.