Oprogramowanie office dla firm cena

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest dać uwagę na pomysł ERP Optima będący działaniem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to tradycyjne narzędzie dla maluchach oraz małych firm ułatwiające zarządzanie kluczowymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości oraz kadr zaś płac, posiada również moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży i logistyki.

Certyfikat Program tenże pewno się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu zgodności z ustawą o rachunkowości. Wynika zatem z faktu że istnieje on na bieżąco aktualizowany z obowiązującymi przepisami. Oprócz tego dostępne są w nim nowego sposobu narzędzia do raportowania i praktyk oraz dokonywania sprzedaży internetowej.

Abonament Płacąc miesięczną opłatę abonamentową za czerpanie z oprogramowania, można zdobyć nie tylko wstęp do jego charakterystycznych i mocnych funkcji, ale zarówno do asysty technicznej, która zapewnia rozwiązywanie tych problemów oraz wdrażanie rozwiązań dopasowanych do pewnej branży oraz firmy. Dzięki takiemu podejściu, program Comarch ERP Optima pewno nie tylko ułatwić i usprawnić funkcjonowanie poszczególnych działów i wszelkiej firmy, lecz też przydać się w niski podejście do zwiększenia jej wyników.

Demo Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, istnieje możliwość wykorzystania z 30-dniowego dema online lub same z 60-dniowego dema offline. Jest to niezwykle ważne, ponieważ dzięki temu mocna podjąć decyzję czyli takie oprogramowane sprawdzi się w konkretnej firmie. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Ma spośród niego aktualnie ponad 60000 spółek z wielu branż, co jest informacją wysokiej jakości oprogramowania. Jak wychodzi z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób czerpiących z oprogramowania firmy Comarch, było z niego zadowolonych.