Krajalnica test

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest produktem wiodącej od lat na targu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną funkcję i długie doświadczenie, które z pewnością nie powinno zostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest narzędziem profesjonalnym, które zna kroić zarówno twarde kiedy i wygodne towary na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie odbywa się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki wykorzystaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do indywidualnego końca, bez pozostawiania resztek.

http://igv.pl/6de-perle-bleue-visage-care-moisturise-19Perle Bleue Visage Care Moisturise. Efficace crema anti-rughe

Materiały najdoskonalszej jakości Krajalnica została zrobiona z specjalnie wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających największą odporność wśród podobnych urządzeń dostępnych na zbytu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował projektowanie i pracę maszyny. Artykuły z jakich odbyta została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które zajmują związek z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze byliśmy nierdzewnej, co bardzo przydłuża ich żywotność. Dodatkowe elementy zostały stworzone z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika urządzony jest w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego dodatkowo jego przywróceniu. Krajalnica istnieje dodatkowo wyposażona w specjalną blokadę, która pozwala na zdjęcie stołu podawczego tylko jak spotyka się on w wartości zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w pozycji przy tym pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób pracujących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.