Jak dbasz o wlosy konkurs

Moja siostrzenica szczególnie kocha zabawy włosami, można całymi dniami ją głaskać, czesać i je upinać. Jest przy tymże naprawdę pochłonnięta, że potrzebując aby wszystko wyglądało perfekcyjnie potrafi jeden warkoczyk układać sześć razy, za jakimś razem przyczepiając na nie urządzenia do włosów do włosów, lub wpina w nie spinki. Bardzo lubi szkolne spektakle i dokonanie się do nich. Jej niedawna kreacja Ksiażniczki Żartownisi istniała i zabawna i musiała doskonałej fryzury i sukni. Na starcie mama splotła jej niemało warkoczyków z wpiętymi w nie kokardkami. Wtedy ta piękna dziewczynka powiedziała nie, nie a dalej raz nie. Tak będę robiła w wnętrzach.... no i się zaczęło. Czterdzieści pięć minut podkręcania a ich modelowania. Wyglądała cudnie jak jedyna królewna. Tylko jak toż bywa z księżniczkami dość szybko ponownie zmieniła zdanie. Nie zaważając na to, że od rozpoczęcia dokonywania się do spektaklu minęło już mało dwie godziny. Niespodziewanie.... kompletnie zmieniła wizję, i w jej mowie szło to chwila nic tak "nieeee, nie podoba mi się, w jak nie przypominam królewny, co wysoko jej podwładną". Zażyczyła sobie nową fryzurę, upięte włosy w kwestie wypełnionego koka. Skoro oczywiście jak napisałam powyżej mamy już wprawę w upinaniu jej włosów zatem tymże razem poszło nam również szybko. Jej rodzicielka z samej strony ja z różnej zaś w dwadzieścia chwili były doskonałe.

Polecam spinki do włosów firmy bubu-sklep