Ekran dotykowy sony xperia z3 compact

GASTRO POS jest programem, który idzie na dużą i intuicyjną sprzedaż, stworzoną w kilku ruchach poprzez ekran dotykowy. Jak wysoce powszechny plan na placu gastronomicznym cieszy się wielkim uznaniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa pomaga w książce kelnerom zaś tym jedynym ułatwia szkolenie nowych pracowników.

Dzięki bardzo podatnej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje wartościowych oraz długotrwałych szkoleń, i bardzo praktyczna metoda użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, związana z wielką paletą funkcji, bardzo doskonale sprawdzi się w nie jedynie w niskim, pojedynczym lokalu, ale oraz w budów gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo dużo funkcjom oraz modułom GASTRO POS stanowi dużo podatnym systemem, jaki zachorujemy na placu. W zależności od profilu lokalu, albo istnieje toż bar, pub, a nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, które będą najkorzystniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się naszych ludzi do programu przez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca lub zbyt pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring również jego czasu pracy jak również owocu jaki tworzy. W współzależności od stanowiska, można też ustalić widok opcji tak, aby stanowił on przystosowany do uprawnień danej osoby, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż i wystawianie faktur, pracodawca jest dojazd do ludzi opcji. GASTRO POS pozwala ograniczyć straty lokalu i zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia również obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do jednych potrzeb; kontrola rachunków oraz zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w każdym elemencie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; zgoda z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; zgodność z zespołami hotelowymi i urządzeniami do działań specjalnych.